Polska: PolskiChange

Od pojedynczego detalu do struktury podzespołu

Od początków okresu istnienia samochodów opracowujemy, produkujemy i dostarczamy dla przemysłu samochodowego struktury metalowe, a obecnie również hybrydowe. Z producenta pojedynczych części staliśmy się uznanym na arenie międynarodowej partnerem w rozwoju przemysłu samochodowego i dostawcą podzespołów i struktur szkieletu pojazdu.

KIRCHHOFF Automotive dodaje pojazdom produkowanych na całym świecie stabilności i bezpieczeństwa. Jednak oferta kierowana do naszych klientów obejmuje znacznie więcej pozycji i jest decydującym czynnikiem, umożliwiającym wzrost konkurencyjności firmy.  

Istotne zalety, obejmujące obszary kosztowe i logistyczne naszej wydajnej struktury przedsiębiorstwa średniej wielkości, obecnego na rynkach międzynarodowych służą jednemu celowi: wspieraniu sukcesów rynkowych naszych Klientów i zabezpieczenie tym samym naszej innowacyjności i konkurencyjności. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby ten cel osiągnąć.

09-09-21

Całkowite przeprojektowanie architektury...

Podczas swojej wizyty na stoisku KIRCHHOFF Automotive na targach IAA Mobility w Monachium Kanclerz Niemiec Angela Merkel chwaliła mocne strony niemieckiej branży dostawców motoryzacyjnych.

Arndt G. Kirchhoff i J. Wolfgang Kirchhoff powitali panią kanclerz Niemiec, której towarzyszyli Markus Söder (premier Bawarii), Winfried Kretschmann (premier Badenii-Wirtembergii), prezes VDA Hildegard Müller i federalny minister transportu Andreas Scheuer.

Prezentując innowacje KIRCHHOFF Automotive, skupiono się na systemie kontroli zderzeń specjalnie zaprojektowanym dla pojazdów elektrycznych i pierwszej na świecie belce tablicy rozdzielczej w konstrukcji hybrydowej. Połączenia obydwu tych podzespołów są produkowane metodą „materiał do materiału”, wtłaczane do formy i kształtowane siłowo, zapobiegając w ten sposób powstawaniu korozji pomiędzy dwoma materiałami, stalą i aluminium. „Są to dwa przykłady tego, jak łączymy bezpieczeństwo z lekką konstrukcją pojazdów” – wyjaśnił J. Wolfgang Kirchhoff.

Pani Kanclerz była pod wrażeniem: - To bardzo interesujące, w ogóle o tym nie myślałam. Cała architektura bezpieczeństwa musi zostać całkowicie przeprojektowana. I to są mocne strony niemieckiej branży dostawców motoryzacyjnych - że to wszystko potrafi przeprojektować - powiedziała. Arndt G. Kirchhoff powiedział, że troska o bezpieczeństwo pojazdów jest tym, na czym się głównie koncentruje KIRCHHOFF Automotive: - Liczba wypadków na drogach z roku na rok spada. To jest nasze główne zadanie: dbać o bezpieczeństwo samochodów w przyszłości. Była to czwarta wizyta, po odwiedzinach w latach 2007, 2013 i 2017, pani Kanclerz Niemiec na stoisku KIRCHHOFF Automotive na targach IAA.

Tutaj można obejrzeć film z wizyty kanclerz Niemiec Angeli Merkel na stoisku KIRCHOFF Automotive. Możesz wyświetlać napisy w języku angielskim za pomocą ikon w prawym dolnym rogu filmu.


  • 1